Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

ul. Wawelska 15B,
02-034 Warszawa,
tel.: 22 570 91 00  


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89

ZO-7/16/MT, Wykonanie wyceny wartości niematerialnych i prawnych

ZO-7/16/MT
Zapytanie ofertowe
na
„Wykonanie wyceny wartości niematerialnych i prawnych”
 
I. ZAMAWIAJĄCY
CENTRUM ONKOLOGII – INSTYTUT
im. Marii Skłodowskiej - Curie
ul. Wawelska 15B,
02-734 Warszawa
NIP: 525 000 80 57, REGON: 000288366, KRS: 0000144803
II. Przedmiot zapytania ofertowego
Postępowanie prowadzone w trybie zapytania ofertowego, na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2015 r., z poz. 2164 z późniejszymi zmianami), dalej ustawa pzp.
1.    Nazwa zapytania ofertowego: „Wykonanie wyceny wartości niematerialnych i prawnych”.
2.    Przedmiotem zapytania ofertowego jest sporządzenie wyceny wartości niematerialnych i prawnych (patenty, know-how) wytworzonych w czasie prac nad nowym testem diagnostycznym do wykrywania onkogennych typów wirusa HPV i stanowiących współwłasność m.in. Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie.
W latach 01.04.2012-31.04.2014 Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej Curie w Warszawie (COI) wraz z konsorcjantem przemysłowym realizował projekt w ramach programu INNOTECH zainicjowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju pod nazwą „Test skriningowy na obecność onkogennych typów wirusów HPV oparty o technologię LNA - nowe narzędzie w profilaktyce i wczesnym wykrywaniu raka szyjki macicy.”
Efektem realizacji ww. projektu było opracowanie prototypu klinicznego testu diagnostycznego przeznaczonego do populacyjnego skriningowania onkogennych typów wirusa HPV do zastosowania w profilaktyce raka szyjki macicy. Opracowany test jest obecnie chroniony międzynarodowym zgłoszeniem patentowym.
Ze względu na potrzeby finansowe kontynuacji prac badawczo-wdrożeniowych przekształcających opatentowaną technologię uzyskania prototypu testu HPV w zwalidowany i certyfikowany znakiem CE-IVD test HPV (opracowanie technologii produkcji, populacyjne badania walidacyjne, uzyskanie znaku CE-IVD, itp.), COI wraz z konsorcjantem projektowym zamierza realizować kolejne fazy rozwoju i komercyjnego wdrożenia opracowanej technologii we współpracy z zewnętrznym partnerem.
W tym celu utworzona będzie spółka zależna typu start-up, do której zaaportowane zostaną należące do COI wartości niematerialne i prawne związane z wytworzeniem testu HPV.
Transfer wartości niematerialnych i prawnych do nowego podmiotu realizowany będzie w celach komercyjnych, w związku z czym niezbędne jest sporządzenie wyceny, która określi ich wartość rynkową na obecnym stadium zaawansowania prac nad rozwojem nowego leku.
 
3.    Usługa wyceny obejmowała będzie kompleksowe oszacowanie wartości. Wykonawca zobowiązany jest również wykonać czynności bezpośrednio związane z przeprowadzeniem wyceny, w szczególności pozyskanie danych rynkowych o dobrach konkurencyjnych, dobranie i oszacowanie odpowiednich wskaźników finansowych lub ekonomicznych, danych potrzebnych do analizy ryzyka, danych potrzebnych do analizy potencjału rynków zbytu, spodziewanych wyników sprzedaży dla założonego okresu.
 
III. MIEJSCE ORAZ TERMIN SKŁADANIA OFERT
Oferty prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12.09.2016 do godz. 12.00.
IV. DODATKOWE INFORMACJE
Oferenci zainteresowani złożeniem oferty na realizację usług mogą w razie wątpliwości kierować pytania do osoby kontaktowej:
prof. Lucjan Wyrwicz
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. (22) 546 30 16
 

20-09-2016
 

Logowanie

Kto jest online

Odwiedza nas 373 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

© 2018 Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

Menu Główne